Ana sayfa Deniz Telsizi Dijital Dijital TD511 Marine Telsiz (Deniz Telsizi)

Dijital TD511 Marine Telsiz (Deniz Telsizi)

510
0
PAYLAŞ

Dijital TD511, çift moda sahip tek marine telsizdir. Renkli ekrana ve tam tuş takımına sahip TD511, IP67 sertifikası sayesinde suya ve toza karşı dayanıklıdır.

Kompakt tasarımı sayesinde elinize oturacak şekilde tasarlanmıştır. Tek elle kullanılabilecek derecede hafif ve rahattır.

Çift Mod Telsiz Nedir ?

TD511, hem analog hem de dijital modda çalışabilir. Bu sayede ek bir masraf yapmadan birçok telsiz ile haberleşebilir. AMBE300 ses kodlayıcısı ve FEC teknolojisi sayesinde net bir dijital ses deneyimini TD511 standart olarak sunmaktadır. Ayrıca TD511, bireysel, gizli ve grup aramalarını da desteklemektedir.

Analog modda 16 saat kullanım süresi varken dijital modda bu süre 22 saate kadar çıkmaktadır.

Diğer Özellikler

  • İletim Kesme : Olası durumlarda geçerli konuşmayı kesebilir ve yeni bir konuşma başlatabilirsiniz. Acil durumlarda veya iletişim yönetimi için etkili bir özelliktir.
  • Uzaktan Kontrol : TD511’e uzaktan komut göndererek telsizi kullanılmaz hale getirebilirsiniz. Çalınmalara karşı oldukça etkili bir özelliktir. Farklı bir komut göndererek telsizi tekrar kullanılabilir hale getirmeniz mümkündür.
  • Renkli LCD Ekran : Kullanıcı dostu menüsü sayesinde işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz.
  • Düşme / Kayma Sensörü : Telsiz düşmeleri ve kaymaları algılar ve otomatik olarak diğer telsizlere acil durum sinyali gönderir. Hızlı ilk yardım ve büyük çaplı kazalar bu sayede engellenebilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here