Ana sayfa Ürünler En çok satılan telsizler

En çok satılan telsizler

29800
0
PAYLAŞ

En fazla rağbet gören telsiz cihazlarını bu başlık altında topladık. Lisanslı ve lisanssız el telsizleri olarak yaptığımız listelemede en çok satışını yaptığımız telsizlerin başlıca tercih özellikleri fiyat, performans, kalite, uzun mesafe telsiz, lisanslı yada lisanssız telsiz seçeneklerine göre sıralanmışlardır.

MOTOROLA DP1400

motorola dp1400Motorola yeni model el telsizi Motorola DP1400, analog satın alabileceğiniz gibi 100$ gibi bir fark ödeyip dijital sayısal telsiz yazılımı yüklenmiş hali ile de satın alabilirsiniz. Elinizde kullanılan analog telsizler ile uyumlu olmasını istiyorsanız, yakın zaman dijital sisteme geçiş yapmak istiyorsanız bu telsiz tam size göre olacaktır. Sınıfındaki modellere göre çok sağlami dayanıklı ve ergonomik bir model olan telsizin fiyat perfprmansı göz kamaştırmaktadır. Ekransız olması ile düşmelere darbelere karşı daha dayanıklıdır. 375 gram ağırlığı 16kanal kapasitesi mevcuttur.

 

 

 

 VERTEX VX241

Vertex Vx241

Bir çok lisanssız el telsizine ulaşabileceğiniz sitemizde bulunan cihazlar arasında en sağlam, en kaliteli, en dayanıklı marka model Vertex Vx241 Pmr446 el telsizini incelemektesiniz. Şantiye, inşaat, tersane gibi zorlu, ağır çalışma ortamlarında kusursuz çalışmaktadır.

16 Kanal kapasiteli, telsiz ruhsatı gerektirmez, kolay taşınabilmektedir, yüksek ses çıkış gücü, yeni nesil lion batarya, dijital ton frekansı yüklenebilme, ARTS özelliği ile 2 dakikadan fazla bir zamanda kapsama dışında kalındığında, cihazdan sinyal alınmadığını algılar ve sizi bir ikaz sesiyle uyarır.

 

 

 

Motorola SL1600

motorola_sl1600Motorola SL1600 yeni model dijital ve analog çalışabilen el telsizi. Ultra hafif ve çok ince bir telsiz üreten Motorola, teknolojinin geldiği son noktayı haberleşme sektöründe ifade eden bir el telsizi yapmıştır. Cep telefonları gibi cepte taşınabilen tek telsiz olacağı kuvvetle ihtimaldir. Ses kontrolü eski volum potans teknolojisi değil, yukarı aşağı tuşu ile basitçe ayarlanabilmektedir. 22mm inceliğe sahip, 99 kanal kapasitesi mevcut, hızlı kanal geçişi ile 10 kanalı dinlemede sorunsuz kalabilir. Batarya teknolojisi ve cihazın sayısal çalışması ile  olağanüstü bir pil performansı ile karşılaşacaksınız. Zor ortamlar içi toza neme karşı ip54 askeri standartları da mevcuttur. Dijital mod da 1 frekansı 2 ayrı kanal gibi kullanabilirsiniz. Hem kıt kaynak olan frekans kısıtlılığı söz konusu olduğunda ekstra bir maliyete de gerek kalmadan 2.bir kanala sahip olabilirsiniz. İp site connect, birden fazla röleye sahip bir altyapı kullanıyorsanız bu özelliği destekleyen bir model el telsizi almalısınız. Bu da Motorola Sl1600’ü işaret etmektedir. 2300mAh batarya kapasitesi dijital mod kullanıldığında 14 saat gibi bir çalışma süresine sahip olabilirsiniz.

 

 

Air TR446

Air TR446

Air firması, Amerika, Avrupa, Asya ve Afrika kıtalarına yayılan sektöründe lider durumdadır. Motorola Türkiye Distribütörü olan şirketin özel üretimini yaptığı Air tr446 model el telsizini ülkemizde pazara sunmuştur. 2 yıl gibi bir süre de bile yılda 3000 adet üzerinde satış yaparak pazarda söz sahibi olmuştur.

Diğer pmr modellerine oranla yüksek çekim gücüne sahip olup, 128 kanal kapasiteli, 1700mAh lion batarya bloğu, ücretsiz kulaklık mikrofon seti kutusunda mevcuttur. Eller serbest özelliği vardır. Kanal tarama ile pek çok farklı grup aynı anda iletişim kurabilmektedir. Ses karıştırıcı özelliği mevcuttur.

Kanal Sayısı: 128
Çıkış Gücü  : 0,5Watt
Audio Gücü : 500mWatt
Batarya Kapasite: 1600mAh
LCD ekran: ışıklı
Menü: 3 tuşlu menü
Ton: Ton değiştirme kabiliyeti
Ses Karıştırıcı: Scrambler vardır.
Tuş sesi: Açma kapama seçenkeleri var.

 

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here