Ana sayfa Lisanssız Telsizler Hyt Telsizler Hytera PD365LF

Hytera PD365LF

3508
0
PAYLAŞ

Bugün hiç bir lisanssız model telsizler de olmayan özellikleri bünyesinde barındıran Hytera Pd365lf tasarım harikası bir model olmasının yanında cihazın teknolojik özellikleri ile hem bugünün hemde yarının teknolojisi taşıyacağı aşikar olan Hytera pd365LF, lisanssız el telsizidir.

Dijital çalışma presibine sahip bu ürün tdmi protokolünü kullanmaktadır, sayısal çalışan bu telsizin diğer cihazlardan farkı şunlar olmaktadır:

  1. Haberleşme sayısal olduğu için %30 daha fazla iletişim imkanı sunar.
  2. Analog telsizlerdeki gibi ses de karışma olmaz, başka telsizlerin anonsları şifreleme özelliği sayseinde kesinlikle karışmaz.
  3. Haberleşme şifreli olacağı için güvenli bir iletişim olur.
  4. Gürültülü ortamlarda arka fondaki gürültüyü bastırır ve bir tek anons yapan kişinin sesi karşı tertemiz telsize ulaşır.
  5. Analog telsizlere oranla batarya tasarrufu açısından Hytera pd365lf sayısal çalıştığı için daha fazladır.
  6. DMR teknolojisi TDMI protokolü ile bir kanalı 2 slota bölüp çalışmakatdır. Bu da daha fazla kanalda haberleşme imkanı tanır.
  7. Lcd ekranından anons eden kişiyi görebilirsiniz.
  8. Kişi listesi oluşturabilir. İster grup çağrısı, istersenizde kişi listenizdeki bir kişiye özel anons yapabilir diğer telsizler duymayacak şekilde iletişim kurabilirsinizde.
  9. Limitsiz sms gönderip alabilirsiniz.
  10. Lisanslı analog telsiz kullanıcıları bile Hytera pd365LF telsizine geçiş yaparak daha kaliteli telsiz sistemi kullanmalarının yanında hiç bir telsiz ruhsat ücreti ve yasal sorumluluk gibi detaylar ile uğraşmadan telsiz iletişimi yapmaktadırlar.

Kaydet

Kaydet

Kaydet

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here