Ana sayfa Araç Telsizleri Hyt Telsizler Hytera Pd605

Hytera Pd605

1488
0
PAYLAŞ

Metal gövde tasarımı ile dikkat çeken hytera pd605 el telsizi, dmr standardına uygun olarak tasarlanmış, ruhsat izni gerektiren bir modeldir.
Hytera pd605 modeli he analog, hem dijital olarak çalışmaktadır. Akıllı anten tasarımı ,kavisli metal kenarları ve ıp 67 standardı ile çevresel etiklere karşı son derece dayanıklıdır. 119x54x27 mm ölçülerinde ,290 gram ağırlığındadır. Önceden programlanmış mesajları gönderebilir. Genişletilmiş frekans aralığı ile yaşanan frekans kıtlığına çözüm olmaktadır.
Hytera pd605g modelinde bulunan gps özelliği ile araç filolarınız veya çalışanlarınız iş akışını yönetebilir, zaman ve bütçeden tasarruf sağlayabilirsiniz. Telsizin man down özelliği ile özellikle yalnız başına çalışan personeliniz için ekstra güvenlik oluşturarak, olumsuz durumların nüne geçebilirsiniz.Dmr özelliği ile ses hiç olmadığı kadar net ve temiz iletilmektedir.
Hytera pd605 fiyatı , ortalama telsiz fiyatlarının biraz üzerindedir. Gps özelliğini kullanmayacaksanız Hytera markasının pd505, pd405, pd565 modellerini daha uygun fiyatlara tercih edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here