Ana sayfa Ürünler Lisanssız Telsizler Midland D200 dijital el telsizi

Midland D200 dijital el telsizi

1486
0
PAYLAŞ

Midland, tüm dünyada bilinen 45 yıldır telsiz imalatı yapan, Avrupa ve Amerika merkezli CTE firmasına ait bir markadır. Yeni dijital telsiz teknolojisine sahip Midland D200 modeli, artık Tükiye’de ve model distribütörü Vizyon Telsiz güvencesindedir. Ülkemiz piyasasında satılan Çin malı telsizlerle karıştırmayın. Dijital PMR446 standartlarını kapsar, herhangi bir telsiz kullanım ücreti veya lisansı olmadan serbest kullanım avantajı mevcuttur.

 

Dijital teknoloji önemli yeni özellikler sunmaktadır. Her şeyden önce, analog sistemden daha net iletişim kalitesi sağlar. Buna ek olarak, dijital ses işleme gürültü hassasiyetini ve paraziti önemli ölçüde yok eder. Yani artık telsizlerde yaşadığınız çızırtı, parazit, gürültü ve başka telsizlerin anonslarının sizin telsizlere karışması gibi bir sorun artık yaşamayacaksınız.

 

Kanal kapasitesi 16’ya kadar çıkmasının yanında, dijital kanallar analog kanallar gibi tıkalı değildir. 32bit şifreleyici dekoder ve enkoder ile güvenilir telsiz iletişimi sağlar. Dijital kanallar (16), PMR446 kanallarının iki katıdır. D-200’de 8 analog kanal ve 16 dijital kanaldan 8’i programlanmıştır, bu fabrikasyon halidir. Müşterilerin talebine göre tamamı dijital kanal olarak da kullanmak mümkündür.

 

Bilgisayar özel yazılım vasıtasıyla programlama yapılır. Ayrıca, kullanıcıların gruplarının oluşturulmasına imkân verir ve 3 özelleştirilebilir yan düğmeyi kullanabilir. Genel, bireysel veya grup çağrısı mümkündür. Her bir kanal, dijital istenmeyen dinleme iletişim ve maksimum gizlilik koruyan bir karıştırıcısı (Şifreleyici) ilave edilebilir.

 

özellikler:

> Dijital / analog iletişim protokolü

> 16 analog ve / veya dijital kanal

> 6.25kHz Dijital Filtre

> 166 DCS + 52 CTCSS kodu (analog)

> Bireysel veya grup çağrıları

> 32 bit şifreleyici enkoder / dekoder

> Uyarı, Otomatik Arama, VOX

> Yüksek Kapasiteli 1800mA Li-Ion Pil

> Ses aksesuarlarının bağlanması (Kenwood 2P protokolü)

 

Kutu içeriği:

1 adet Midland D200 telsiz,

Masaüstü cihazı,

Batarya 1800mAh lion ve

Kemer klipsi.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here