Ana sayfa El telsizleri Motorola Telsizler Motorola MTP3200 TETRA Telsiz

Motorola MTP3200 TETRA Telsiz

569
0
PAYLAŞ

Motorola MTP3200 TETRA, sağlamlık, kullanım kolaylığı ve işlevsel özellikleri bir arada sunan el telsizidir. Geniş aksesuar desteği sunmasıyla birlikte birçok kullanım alanına göre özelleştirilebilir. Entegre Bluetooth ve GPS modülleri sayesinde işlevselliği artırılmıştır. Kendine özel, basit bir tuş takımı ve renkli ekrana sahiptir. Telsiz menüsü tamamen kullanıcı dostu tasarlanmıştır, kullanımı kolaydır.

Ses konusunda oldukça yetenekli olan MTP3200 TETRA, aktif gürültü engelleme sayesinde ortam sesini iletmeyerek karşı tarafa net bir ses iletmenizi sağlıyor. Güçlü hoparlörü sayesinde de yüksek ve üstün bir ses kalitesi sunmaktadır.

Zorlu koşulların üstesinden rahatlıkla gelebilecek malzeme kalitesine sahiptir. Bu sayede ateşe, suya ve toza karşı dayanıklıdır. Su ve toza karşı dayanıklılığını IP65 / IP66 / IP67 sertifikalarından alırken ateşe karşı dayanıklılğı malzeme kalitesi ve seçimindendir.

MTP3200 TETRA’yı güvenlik konusunda incelediğimizde ise dijital ses teknolojisi sayesinde net ve kaliteli ses sunarken aynı zamanda güvenli ses iletimi de gerçekleştirmektedir. Acil durumlar için acil durum butonu da bulunmaktadır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here