Ana sayfa Uncategorized Motorola Sl2600 El Telsizi

Motorola Sl2600 El Telsizi

1018
0
PAYLAŞ

Teknolojik ve yenilikçi tasarımı ile dikkat çeken Motorola sl2600 dijital el telsizi, profesyonel kullanıcılar için tasarlanmıştır.

Sl2600 telsizin 256 Kanal kapasitesi ile grup haberleşme için oldukça uygundur. Telsiz ekranı üzerinde anonslarınızı, gelen kısa mesajlarınızı takip edebilir, anons etmek istediğiniz kişi veya gruplara özel anonslar gönderebilirsiniz.

Çalışan güvenliği için; yalnız işçi ve acil çağrı özelliklerine sahiptir. Yanlız işçi modunda telsizden uzun bir süre anons geçilmediğinde uyarı verir. Acil çağrı modun da ise bu özelliğin  atandığı butona basılması ile  telsiz otomotik göndermeye geçerek yanındaki sesleri iletir.

Telsizde; ıp site connect, çağrı kesme, telsiz telefon haberleşmesi, wi-fi, ileri düzey şifreleme, kapalı ortam grup takibi, istenmeyen gürültüyü iptal etme gibi özelliklerin yazılımını satın alarak telsizlerde aktif hale getirebilirsiniz.Telsizde Geniş alan haberleşme talepleriniz için Capacity plus yazılımı standart olup,ek bir yazılım ücreti gerektirmemektedir.

Motorola Sl2600 el telsizi fiyatı, diğer Motorola telsizlere oranla oldukça düşüktür. Bluetooth akseuarlar kullanarak, telsizinizi daha pratik kullanabilir, Dokunmatik ekranında işlevler arası kolay geçiş yapabilirsiniz.

Motorola sl2600 telsizi; kamu kurumlarında, fabrikalarda veya beyaz yaka çalışanlarınız da kullanıma son derece uygundur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here